O Nas

RICCARDO istnieje na poznańskim rynku od 1980 roku. Jednak rodzinne tradycje sięgają już roku 1956. Obecnie spółka Riccardo jest właścicielem 15 ekskluzywnych salonów, w tym 12 z obuwiem oraz dwóch sklepów odzieżowych amerykańskiej marki GUESS by Marciano i Guess Jeans. Większość z nich znajduję się w Poznaniu, jeden w Bydgoszczy oraz dwa w centrum handlowym Renoma we Wrocławiu. Część z tych salonów stanowią sklepy franczyzowe, takich światowych marek jak Ecco, Clarks, GUESS, czy Guess by Marciano. Salon firmowy Clarks, który mieści się w centrum handlowym Pestka w Poznaniu, był pierwszym sklepem tej angielskiej firmy w Polsce. Oferta naszej firmy skierowana jest do całej rodziny. Oferujemy wyłącznie asortyment, którego stylistyka oraz jakość wykonania stoją na najwyższym światowym poziomie. Warto podkreślić, że oferujemy największą kolekcję obuwia marek Tommy Hilfiger, Guess, EMU, ECCO oraz Clarks.

Zdobywane przez lata doświadczenie i ciężka praca sprawiły, że RICCARDO oznacza miejsce, w których można zrobić naprawdę udane zakupy dla Całej rodziny. Nowoczesne estetycznie urządzone wnętrza, szeroka oferta znakomitego obuwia, a nade wszystko profesjonalna obsługa, doskonale znająca zawodowe arkana sprawia, że klienci wychodzą od nas zadowoleni. Naszymi klientami są właściciele firm, kadra zarządzająca, prawnicy, lekarze, artyści oraz osoby ceniące sobie dobrą obsługę i jakość. W naszych salonach znajdziecie Państwo również eleganckie kurtki skórzane, kożuchy, torebki, paski jak również najlepszej jakości środki do pielęgnacji obuwia. Od niedawna dostępna jest również markowa odzież damska oraz męska.
Naszym największym sukcesem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery, w której nie tylko kupuje się towar, ale miło spędza czas.

Wiemy, że ludzie pragną otaczać się rzeczami wysokiej jakości, dlatego staramy się aby stylistyka jak i jakość wykonania butów z naszej oferty były na jak najwyższym poziomie. Zapraszając do naszych sklepów, jesteśmy stale otwarci na sugestie naszych klientów, które pozwolą nam aby nasze usługi i oferta były bogatsze i uwzględniały wszystkie preferencje.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo obuwie takich najlepszych światowych marek jak:

Ecco które jest producentem wysokiej jakości, komfortowego obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego jak również sportowego oraz obuwia przeznaczonego do gry w golfa,

Clarks, największego producenta obuwia typu casual na świecie, oferującego najlepsze obuwie dziecięce, najmodniejsze i najwygodniejsze obuwie damskie oraz obuwie sportowe jak i męskie,

Tommy Hilfiger, który jest producentem znanej marki odzieży jak i obuwia, które charakteryzuje się wyrafinowanym wzornictwem i komfortem,

Geox, najbardziej rozpoznawalnej marki obuwia i odzieży we Włoszech, której znakiem rozpoznawczym jest najwyższa technologia, zapewniająca możliwość oddychania butów jak i odzieży.

Gino Rossi, producenta eleganckiego obuwia męskiego oraz damskiego.

GUESS by Marciano producenta najwyższej jakości linii amerykańskiej marki GUESS. Na kolekcję składa się odzież oraz akcesoria dla stylowych i modnych kobiet oraz eleganckich panów. 

RICCARDO ma w swojej ofercie również marki takich producentów jak : Armani JeansGUESS, EMU, Keen, Desigual, Gino Rossi, Pepe Jeans, Pikolinos, Crocs, Lloyd, Lacoste, Liu Jo, Love Moschino​, Hunter, Manas, Melissa oraz wiele innych.

 

Adresy sklepów:

Sklep RICCARDO

Centrum Handlowe KING CROSS MARCELIN
Poznań, ul. Bukowska 156 

Tel: 61 886 01 17

 

Sklep RICCARDO 

Galeria Panorama
Poznań, ul. Górecka 30
sklep nr 3, sklep nr 100

Tel: 61 650 00 70, 61 650 00 93

 

Sklep RICCARDO

Centrum Handlowe POZNAŃ PLAZA
Poznań, ul. K. Drużbickiego 2

Tel: 61 656 33 79

 

Sklep RICCARDO

Centrum Handlowe ETC
Swarzędz, ul. Poznańska 6

Tel: 61 665 10 63

 

Sklep RICCARDO

Centrum Handlowe AUCHAN
ul.Sw. Antoniego 2
Swadzim/k Poznania

Tel: 61 663 81 16

 

Sklep RICCARDO

 Centrum Handlowe Renoma

Wrocław, ul. Świdnicka 40

Tel: 71 782 32 18

 

Sklep ECCO

Centrum Handlowe KING CROSS MARCELIN
Poznań, ul. Bukowska 156

Tel: 61 886 00 46

 

Sklep ECCO

Galeria Pestka

Poznań, Al. Solidarności 47 

Tel: 61 656 08 25
 

Sklep ECCO

Centrum Handlowe Focus Mall

Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 41  

Tel: 52 554 38 42

 

Sklep CLARKS

Galeria Pestka

Poznań, Al. Solidarności 47

Tel: 61 656 08 47

 

Sklep GUESS

Stary Browar Centrum Sztuki i Biznesu

ul. Półwiejska 32 Poznań

Tel: 61 859 62 66

 

Sklep GUESS BY MARCIANO

Centrum Handlowe Renoma

Wrocław, ul. Świdnicka 40

Tel: +48 (71) 782 33 10

Referencje

Riccardo nieustannie dąży do zaspokajania nawet najbardziej wymagających klientów. Czego efektem są wyróżnienia i nagrody jakie firma do tej pory otrzymała.

CZYTAJ WIĘCEJ
49