Referencje

 

Riccardo nieustannie dąży do zaspokajania nawet najbardziej wymagających klientów. Czego efektem są wyróżnienia i nagrody jakie firma do tej pory otrzymała.

Firma RICCARDO została wyróżniona przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i została laureatem konkursu przez nie organizowanego pod nazwą:

  • Wielkopolski Kupiec Roku, tytuł ten zobowiązuje nas abyśmy byli najlepszym, najbardziej profesjonalnym przedstawicielem branży obuwniczej nie tylko w Wielkopolsce.
  • Polski Kupiec Roku, celem konkursu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw i umożliwienie im bezpośrednich kontaktów z ewentualnymi kontrahentami polskimi i zagranicznymi, a także promowanie profesjonalizmu i zasad obowiązujących w gospodarczych strukturach Unii Europejskiej. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki oraz Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Firma RICCARDO otrzymała również:

  • certyfikat Solidna Firma, którego zadaniem od momentu inauguracji w 2002 roku jest wspieranie i promowanie rzetelnych firmy, poddając je zarazem weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. (link do strony)  http://www.solidnafirma.pl/firma-1296.html

W swoim dorobku firma RICCARDO ma również:

  • nagrodę dziennika Puls Biznesu, Gazela Biznesu za lata 2005, 2006, 2007, 2008.
  • Jak również osiągnięcie, jakim jest znalezienie się w gronie laureatów Diamentów Forbs’a.

Dodatkowo jako jedna z niewielu firm w Polsce zostaliśmy wyróżnieni członkostwem w międzynarodowej organizacji Garant-Schuh+Mode, która zrzesza najsolidniejsze firmy handlowe branży obuwniczej.

Referencje

Riccardo nieustannie dąży do zaspokajania nawet najbardziej wymagających klientów. Czego efektem są wyróżnienia i nagrody jakie firma do tej pory otrzymała.

CZYTAJ WIĘCEJ
49